نحوه ارسال

نحوه ارسال در تهران

کالا در تهران، در زمان انتخابی شما با پیک ارسال می شود.

هزینه بسته بندی و ارسال با پیک اکسپرس در تهران

کالا در تهران، در زمان انتخابی شما با پیک ارسال می شود.

هزینه بسته‌بندی و ارسال به صورت اکسپرس به شهرستان‌هایی بجز تهران

خرید بالای ۴۵۰ هزار تومان، رایگان بسته‌بندی و ارسال می‌شود؛ و برای خرید زیر ۴۵۰ هزار تومان، هزینه بسته‌بندی و ارسال با پیک اکسپرس ۳۹ هزار تومان است.

نحوه ارسال به شهرستان ها

کالا با پست سفارشی به شهرستان ارسال می شود و بسته ۳ تا ۵ روز کاری بعد از زمان انتخابی شما به دستتان می رسد. بنابراین زمان انتخابی شما برای ارسال، زمانی است که بسته شما در فندک آنلاین آماده ارسال شده و به پست تحویل داده می شود. بسته ۳ تا ۵ روز کاری بعد از آن به دست شما خواهد رسید.

اطلاع از زمانبندی ارسال

اگر محصولی در سبد خود دارید که مزیت “ارسال رایگان “دارد، هزینه ارسالی پرداخت نخواهید کرد و ارسال برای شما به طور کامل رایگان خواهد بود.

نحوه خرید و راهنمای کاربر

چگونه در فندک آنلاین ثبت سفارش کنم؟

برای ثبت نام در فندک آنلاین، تنها شماره همراه شما کافیست. بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید، و با شماره همراه خود ثبت نام نمایید.

نحوه خرید

برای خرید محصول از سایت فندک آنلاین، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی همانند تلگرام یا واتساپ اقدام کنید. لینک‌هایی در سایت برای شما کاربران عزیز تهیه شده تا به صورت مستقیم بتوانید با مسئولان خرید ما در ارتباط باشید.

نحوه پرداخت

برای خرید از فندک آنلاین، پرداخت تنها به صورت اینترنتی امکان پذیر است. یعنی می‌توانید با کارت به کارت مبلغ گفته شده، سفارش خود را ثبت نمایید.

بازگشت کالا

شرایط ضمانت ۷ روز بازگشت کالا

کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد. در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا ۷ روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت بسته، با امور مشتریان فندک آنلاین در ارتباط باشید و موضوع را اطلاع دهید. کالا در تهران، در زمان انتخابی شما با پیک ارسال می شود.

نحوه مرجوعی کالا

برای بازگرداندن کالا الزم است ابتدا موضوع را به امور مشتریان فندک آنلاین اطلاع دهید. برای ارتباط با فندک آنلاین می‌توانید از طریق واتساپ یا تلگرام اقدام کنید.همچنین می‌توانید در ایمیل، درخواست خود را به همراه شماره فاکتور و علت بازگشت کالا ارسال بفرمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کرده ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید و کمی تأمل نمایید تا مشکل شما بررسی شود. در صورت تأیید مرجوعی کالا ، زمان و روش بازگرداندن آن با شما هماهنگ می شود. بعد از تأیید و هماهنگی برای بازگرداندن کالا ، لطفا مشخصات خود شامل شماره فاکتور، شماره همراه و نام خود را به همراه محصول از روش های اعلام شده توسط امور مشتریان برای ما ارسال کنید.

نحوه تسویه حساب کالای بازگردانده شده

در بازگشت کالا از شهرستان ها باید قبض پست به همراه کالا ارسال شده و یا در اولین فرصت تصویر آن را از طریق واتساپ یا تلگرام برای بخش امور مشتریان فندک آنلاین فرستاده شود. در بازگشت کالا از تهران، لازم است زمان ارسال کالا و روش ارسال کالا با امور مشتریان هماهنگ شود. توجه کنید در صورتی که کالا بدون هماهنگی و یا به روشی غیر از استفاده از سیستم حمل و نقل مورد تایید فندک آنلاین در تهران و یا پست عادی سفارشی، باز گردانده شود، هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود