تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

۷ روز ضمانت

۷ روز ضمانت بازگشت وجه

خرید فندک اسپیتفایر  SPITFIRE

اسپیتفایر نام یک هواپیمای جنگنده در سال های جنگ جهانی دوم بود که به علت چابکی و سرعت بالایی که داشت به پیروزی متفقین کمک چشمگیری کرد. بعد ها برای تقدیر و تشکر از نقش مهم این جنگنده، فندک اسپیتفایر SPITFIRE در مدل ها و طراحی های مختلف ساخته شده و روانه بازار شد.

ویژگی های فندک اسپیتفایر

طراحی خیره کننده فندک اسپیتفایر SPITFIRE سبب انعکاس کامل صلابت، قدرت و میراث ماندگار این جنگنده می شود. هر یک از مدل های تولید شده از این فندک دارای تعداد محدودی هستند و همین عامل هم باعث ارزشمندتر شدن فندک های اسپیتفایر می شود.

اگر فرد علاقمند به تاریخ، صنایع دستی و یا کلکسیونر هستید، خرید فندک اسپیتفایر SPITFIRE را در اولویت خود قرار دهید. همچنین این فندک گزینه بسیار مناسب برای هدیه دادن به عزیزانتان است؛ جزئیات به کار رفته در طراحی این فندک به خوبی نشان دهنده صفاتی چون شجاعت، فداکاری و برتری بوده و علاوه بر ارزش مادی که دارد، به لحاظ معنوی نیز ارزشمند خواهد بود.

فندک اسپیتفایر SPITFIRE از مواد کیفیت بالا ساخته شده و در مقابل ضربه و زنگ زدگی و … مقاوم است. این فندک مجهز به شعله ضد باد بوده و در مقابل وزش باد شدید، خاموش نمی شود و به شما اجازه استفاده از آن را در محیط های باز و نامساعد را می دهد. علاوه بر آن در بیشتر فندک های اسپیتفایر یک مکانیزم ایمنی وجود دارد که سبب جلوگیری از اشتعال تصادفی می شود و استفاده از آن، امنیت بالایی دارد.

وجود سیستم سوخت بوتان قابل شارژ در این فندک ها، امکان استفاده چندین باره و طولانی مدت را صاحبان خود می دهد.

قیمت خرید فندک اسپیتفایر  SPITFIRE

قیمت خرید فندک اسپیتفایر SPITFIRE براساس نوع طراحی و تعدادی که از آن ساخته شده است، متغیر است. اکثر فندک های این برند، تعداد محدودی دارند که متاسفانه به ندرت در ایران یافت می شوند. در فروشگاه فندک آنلاین تعداد محدودی از فندک های اسپیتفایر در بازه های قیمتی ۲ الی ۴ میلیون تومان موجود می باشد.

فندک اسپیتفایر SPITFIRE نمادی از تاریخ و برتری نیروی هوایی بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم است و کادویی ارزشمند و قابل تامل برای عاشقان تاریخ و کالاهای خاص (کلکسیونرها) می باشد. با خرید فندک اسپیتفایر SPITFIRE مفاهیمی چون قدرت، استقامت و برتری را به دیگری منتقل کرده و حافظ میراثی جاودانه خواهید بود.