مقالات فندک

بهترین هدیه برای سیگاری‌ها

بهترین هدیه برای افراد سیگاری
امتیاز دهید

سیگاری‌ها افرادی هستند که از مصرف سیگار کشیدن لذت می‌برند و برای آن‌ها سیگار یک جزء ضروری از زندگی است. اما سیگاری‌ها هم مثل بقیه انسان‌ها نیاز به توجه و محبت دارند و گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید به آن‌ها یک هدیه خاص و مناسب بدهید. اما چه هدیه‌ای می‌تواند برای یک سیگاری جذاب و جالب باشد؟ در این مطلب قصد داریم به شما چند مورد از بهترین هدیه‌ها را برای سیگاری‌ها معرفی کنیم.

چه هدیه‌ای برای سیگاری‌ها بگیریم؟

اگر قصد دارید به یک سیگاری هدیه‌ای بدهید، توصیه می‌کنیم که یکی از موارد زیر را در نظر داشته باشید:

سیگار الکترونیکی

یک وسیله است که با استفاده از باتری، مایعات حاوی نیکوتین و طعم دهنده را تبخیر می‌کند و حالتی شبیه به سیگار کشیدن را فراهم می‌سازد. چنین هدیه‌ای می‌تواند آلاینده‌ها و خطرات کمتری را برای سلامت فرد داشته باشد و همچنین هزینه‌های وی را نیز پایین‌تر بیاورد. در عین حال سبب خواهد شد که وابستگی فرد به سیگار کشیدن کمتر شود و در نهایت ممکن است به ترک این عمل بیانجامد.

سیگار الکترونیکی

سیگار الکترونیکی

پیپ

پیپ یک وسیله است از تبخیر تنباکو یا دیگر مواد قابل سوخت استفاده می‌شود و دارای یک قسمت حفظ کننده تنباکو یا دیگر مواد قابل سوخت، یک قسمت خالی که دود را به قسمت دیگر منتقل می‌کند و یک قسمت کشیده شده که دود را به دهان کاربر منتقل خواهد کرد، است. چنین وسیله‌ای می‌تواند یک هدیه و جایگزین مناسب برای سیگار نیز باشد.

پیپ

پیپ

عطر و ادکلن

عطر و ادکلن از جمله هدایای خاص هستند که می‌توانند گزینه‌ای مناسب برای افرادی سیگاری باشند و برای بهبود بوی بدن یا لباس آن‌ها استفاده شوند. همچنین باید اشاره کنیم که عطر و ادکلن دارای رایحه‌های مختلفی هستند که از ترکیبات شیمیایی یا گیاهان طبیعی به دست می‌آیند و به شما حق انتخاب بسیاری خواهند داد.

عطر و ادکلن

عطر و ادکلن

در عین حال اگر به دنبال خرید یک هدیه روز پدر هستید، می‌توانید مقاله نوشته شده درباره آن در مجله اینترنتی فندک آنلاین را مطالعه کنید.

کیف چرمی

کیف چرمی یک وسیله است که برای حمل و نقل لوازم شخصی استفاده می‌شود و دارای جایگاه‌ها و جیب‌های مختلف است که با توجه به نوع آن، قابل استفاده برای حمل کارت‌ها، پول، سیگار، فندک، کلید و… می‌باشد. کیف چرمی نیز دارای طرح‌ها و رنگ‌های مختلف است و معمولا از جنس چرم طبیعی یا مصنوعی ساخته می‌شود که می‌تواند یک انتخاب ایده آل برای هدیه دادن به سیگاری‌ها باشد.

کیف چرمی

کیف چرمی

فندک زیپو

یک نوع فندک است که با استفاده از بنزین مخصوص روشن می‌شود و دارای یک بدنه ثابت می‌باشد که در آن سوخت قرار دارد و یک قسمت متحرک (درب) دارد که با باز کردن آن، می‌توان فندک را شعله‌ور کرد. فندک زیپو یکی از بهترین هدایایی است که می‌توان به یک فرد سیگاری هدیه داد.همچنین حکاکی اختصاصی(لیزری) روی فندک زیپو می‌تواند به جذابیت آن در هنگام اهدا به فرد مقابل‌تان بیافزاید.

فندک زیپو

فندک زیپو

کتاب Easy Way to Stop Smoking

یک کتاب راهنما است که توسط آلن کار، یک سیگاری سابق و مربی ترک سیگار، نوشته شده است. این کتاب با استفاده از روش‌های علمی و روانشناسی، به سیگاری‌ها کمک می‌کند که به راحتی و بدون احساس استرس، اضطراب و عصبانیت، سیگار را ترک کنند. چنین کتابی می‌تواند یه هدیه خاص و همچنین شروعی برای ترک عادت سیگار کشیدن باشد.

کتاب easy way to stop smoking

کتاب easy way to stop smoking

جمع بندی

سیگار کشیدن یک عادت است که برای بسیاری از افراد جذاب و لذت بخش است. اما در عین حال می‌توان به افراد سیگاری تجهیزات و لوازم جانبی خاصی را هدیه داد تا هم سبب خوشحالی آن‌ها شود و یا در برخی از مواقع سبب شود که سیگار کشیدن را نیز ترک کنند. با توجه به این موضوع ما چند مورد از بهترین هدایا را برای افراد سیگاری به شما معرفی کردیم تا بتوانید طرف مقابل را از این موضوع به نوعی غافلگیر و هیجان زده کنید.

همچنین اگر قصد خرید فندک زیپو اصل را برای افراد سیگاری دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما سری به سایت فندک آنلاین بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *